Złodziej sklepowy zatrzymany - Wiadomości - KMP we Włocławku

Wiadomości

Złodziej sklepowy zatrzymany

Policjanci włocławskiej "patrolówki" zatrzymali seryjnego złodzieja sklepowego. 26-latek podejrzany jest o serię kradzieży w sklepach na terenie Włocławka. Mundurowi odzyskali część zabranych przez niego rzeczy i postawili mu zarzut kradzieży.

W piątek (09.08.2019) funkcjonariusze włocławskiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który dokonał kradzieży w jednym ze sklepów w mieście. Mundurowi szybko ustalili, iż 26-latek kilkakrotnie wynosił towary bez płacenia z tego samego miejsca. Jego łupem padały artykuły spożywcze i sprzęt rtv, kosmetyki czy biżuteria. Policjanci znaleźli w jego mieszkaniu skradzione rzeczy o łącznej wartości ponad tysiąca złotych. 

Zatrzymany przez policjantów 26-latek znany jest stróżom prawa. Był wielokrotnie notowany m.in. za przestępstwa przeciwko mieniu. Zebrany przez "dochodzeniowców" materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu kradzieży na terenie jednego ze sklepów, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Nie jest wykluczone, że mężczyzna usłyszy od policjantów kolejne zarzuty za kradzieże w innych sklepach. 

Autor: st.sierż. Anita Szefler-Ciupińska
Publikacja: st. sierż. Tomasz Tomaszewski