Kradł, kradł aż „wpadł” - Informacje - KMP we Włocławku

Informacje

Kradł, kradł aż „wpadł”

Data publikacji 04.01.2018

Policjanci przedstawili zarzut 31-latkowi, który 9-krotnie okradł jeden z włocławskich marketów. Jego łupem za każdym razem padały artykuły spożywcze. Mężczyzna usłyszał już zarzut, a ponieważ w przeszłości dokonywał podobnych przestępstw, teraz grozi mu do 7,5 roku więzienia.

Wczoraj (03.01.17) policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z marketów w centrum Włocławka pracownik ochrony zatrzymał złodzieja. Mundurowi ustalili, że 31-latek próbował wynieść ze sklepu słodycze, za które nie zapłacił. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a towar z powrotem na półkę. W trakcie policyjnych ustaleń wyszło na jaw, że to nie jego pierwsza tego typu kradzież. Jak się okazało w grudniu 2017 roku mężczyzna dokonał w tym samym markecie ośmiu innych. Jego łupem zawsze padały artykuły spożywcze.

Dzisiaj (04.01.17), po zebraniu materiału dowodowego, śledczy przedstawili 31-latkowi zarzut kradzieży. Policjanci ustalili, że w przeszłości mężczyzna był już skazany za podobne przestępstwa, dlatego teraz może spodziewać się surowszej kary – do 7,5 roku więzienia.

Autor: nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek
Publikacja: sierż. Tomasz Tomaszewski