Włocławscy policjanci wygrali turniej piłkarski w szczytnym celu - Informacje - KMP we Włocławku

Informacje

Włocławscy policjanci wygrali turniej piłkarski w szczytnym celu

Data publikacji 06.09.2017

Drużyna piłkarska włocławskiej policji chętnie bierze udział w imprezach, które łączą elementy sportowe z możliwością pomocy potrzebującym osobom. Dlatego nie mogła nas zabraknąć na charytatywnym turnieju piłki nożnej „DAJEMY DZIECIOM SIŁĘ” promującej akcję „Biegamy dobrze”.

Kiedy przed turniejem zgłosił się do włocławskich policjantów organizator prosząc o udział w charytatywnym turnieju, nasi koledzy nie mogli odmówić. Tym bardziej, że mundurowi mają wpisaną pomoc nie tylko w czasie służby, ale także poza nią. Oprócz sportowej rywalizacji celem turnieju było promowanie akcji „Biegam dobrze” i wsparcie Fundacji „DAJEMY DZIECIOM SIŁĘ”. Turniej odbył się w sobotę (02.09.17) na „Orliku” przy ul. Ogniowej. W imprezie oprócz mundurowych, wzięły udział zespoły reprezentujące PKN ORLEN, INDORAMĘ oraz DRM POLSKA. W rywalizacji sportowej zwyciężyła drużyna włocławskich policjantów.

Gratulujemy sukcesu naszej drużynie. Jednak najważniejszym celem była promocja biegania, której finał odbędzie podczas MARATONU WARSZAWSKEIGO 25 września 2017 roku.

Autor: sierż. Tomasz Tomaszewski
Publikacja: sierż. Tomasz Tomaszewski