RSS
Dzisiaj jest: Piątek, 04 Września 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:671
Zatrzymani sprawcy:30
Zatrzymani poszukiwani:6
Wypadki drogowe:3
Więcej...
 
 
 KIEROWNICTWO KONTAKT STRUKTURA KMP OFICER PRASOWY DZIELNICOWI PRACA W POLICJI OSOBY ZAGINIONE, NIEZNANE GALERIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNE PREWENCJA KRYMINALNA
 


strzałka Impreza sportowo-rekreacyjna w SILVERADO CITY w Bożejewiczkach koło Żnina
Dnia 01 czerwca 2013 roku na terenie SILVERADO CITY w Bożejewiczkach koło Żnina odbyła się impreza sportowo – rekreacyjna dla pracowników Policji oraz członków ich rodzin, w której udział wzięło 99 osób.   

Silverado City położone jest na Pałukach w urokliwym miejscu, z dala od zgiełku miejskiego życia, wśród łąk, kolorowych pól. To doskonałe miejsce do zabawy i wypoczynku dla całych rodzin. Na terenie miasteczka można było spotkać m. in. sheriffa, kowboi, Indian.

Urozmaiceniem pobytu w miasteczku były pokazy kaskaderskie na koniach, pojedynki rewolwerowców, napad na bank oraz konkurencje i zabawy dla dzieci i dorosłych. W miasteczku można było spotkać także clowna, który z okazji Dnia Dziecka obdarowywał dzieci słodyczami. Największą atrakcją dla najmłodszych był plac zabaw (trampolina, dmuchana zjeżdżalnia, zamek do skakania, basen z piłeczkami), przejażdżki konne oraz mini zoo.

Podczas pikniku dopisały zarówno humory jak i pogoda. Nasi milusińscy pod koniec imprezy zostali obdarowani pamiątkowymi „listami gończymi” ze swoim wizerunkiem.

Katarzyna Badowska
WKiS KWP w Bydgoszczy

 
Powrót  Drukuj   Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KMP Włocławek